Zakład Narzędziowy Narmod Urządzenia techniczne

Strona główna: Zakład Narzędziowy Narmod
o firmie NARMOD
Możliwości techniczne
Wyroby
Tłoczniki i wykrojniki
Formy do metali i tworzyw
Modele odlewnicze
Przyrządy spawalnicze
Usługi narzędziowe
Polityka
Certyfikaty
Ogłoszenia
Kontakt


English Deutch


O firmie NARMOD


Szanowni Państwo !

      Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę naszych możliwości technicznych i produkcyjnych w zakresie wykonawstwa wyrobów i usług. Mam nadzieję, że prezentacja naszej Spółki i naszych wyrobów usatysfakcjonuje Państwa i pozwoli na dalsze działania, które zaowocują nawiązaniem korzystnej obustronnej współpracy.

      Zakład Narzędziowy "NARMOD" Sp. z o. o. w Żychlinie jest przedsiębiorstwem działającym głównie w branży metalowej. Został wyodrębniony ze struktur ZWMEiT "EMIT" S.A. i rozpoczął działalność z dniem 01.05.2000 roku.

      Spółka NARMOD może stanowić zaplecze narzędziowe dla zakładów, które posiadają tłocznie i użytkują oprzyrządowanie o masie do 5000 kg.

      Specjalnością firmy jest produkcja oprzyrządowania do obróbki plastycznej, w tym wykrojników i matryc kształtowych, oprzyrządowania do odlewania metali (modele odlewnicze, kokile, formy ciśnieniowe i grawitacyjne itp.) przyrządy obróbcze i do montażu (wiertarskie, tokarskie, frezarskie, spawalnicze itp.), urządzenia technologiczne (manipulatory spawalnicze i montażowe, prasy specjalne, urządzenia do produkcji uzwojeń itp.) oraz sprawdziany specjalne (kształtu i położenia, tłoczkowe, szczękowe).

      W ramach prowadzonej działalności w zakresie modeli odlewniczych, wykonujemy elementy z drewna i materiałów drewnopochodnych (elkon i lignofol) specjalizując się głównie w produkcji opakowań.


Realizujemy zamówienia na dostawy ciągłe oraz pojedyńcze prace i usługi.

      Kadra wykwalifikowanych narzędziowców i własne biuro konstrukcyjne pracujące w systemach 3D CAD/CAM - zapewniają produkcję oprzyrządowania o wysokiej jakości.

      Gwarantem bezpieczeństwa dla naszych Klientów jest Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i Bezpieczeństwem zgodny z normami ISO 9001, ISO 14001,
PN-N-18001, potwierdzony stosownym certyfikatem wydanym przez PRS Gdańsk

Zapraszam Państwa do współpracy.Z wyrazami szacunku:
mgr inż. Waldemar Kacperski
Prezes Zarządu


Utrzymanie stron by Adverts.pl      Tworzenie stron Adverts.pl